Darujte zážitky

Máte rok od roku větší problém s výběrem vhodného narozeninového či vánočního dárku pro vaše blízké, nejlepší kamarády nebo významné obchodní partnery? Máte obavy, že váš dárek nesklidí u obdarovaného příliš velký úspěch a po několika dnech upadne v zapomnění? Je vám líto platit za něco, co skončí v lepším případě na poličce mezi ostatními nepotřebnými cetkami?

Originální dárky

V tom případě nyní zbystřete. Máme pro vás pár horkých tipů, jak na vánoční dárky, tak na dárky ke všem příležitostem na které si vzpomenete. V současné době si stále více lidí oblíbilo dárky v podobě nezapomenutelných zážitků. Výhoda tohoto typu dárků spočívá v tom, že obdarovanému nedarujete obyčejný hmotný dar, ale darujete mu zážitek, kterým mu splníte například některý z jeho velkých snů. Obdarovaný si pak z tohoto zážitku odnáší vzpomínku, na kterou nezapomene ještě několik dalších let.

Další výhodou darování zážitku je snadná realizace tohoto zážitku. Stačí, když si v nabídce zážitkové agentury vyberete vámi požadovaný zážitek a vyplníte objednávkový formulář. Poukaz na zážitek vám poté bude doručen přímo do domu.

Jednou z předních českých zážitkových agentur je společnost Esennce. Ta je stabilní firmou na trhu se zážitky a je držitelem několika významných ocenění a certifikátů. Společnost Esennce spolupracuje pouze s prověřenými a kvalitními partnery. Můžete si být tedy jistí, že vámi vybraný zážitek bude zařizován skutečnými profesionály.

Pokud by jste si přece jen nebyli jisti, jakým zážitkem danou osobu obdarovat, tak můžete využít zvláštní nabídky, kterou pro vás společnost Esennce připravila. Touto možností je univerzální certifikát. Univerzální certifikát je, dle dané kategorie, předplacen na určitý počet bodů a přímo obdarovaná osoba tyto body vymění za konkrétní zážitek. Je přitom jen na ní, jestli se rozhodne pro jeden větší či několik menších zážitků.