Pivem k lepšímu zdraví

Pivní lázně Plzeň Vám nesou nabídku krásně prožitých chvil ponořeni v pivu. Tato lázeňská procedura neskutečným způsobem osvěží Vaše tělo. Dočkáte se regenerace celé pokožky, vizuálně lze vidět, že pokožka po několika lázeňských pobytů v pivu omládne a nabude větší elasticity. Pivo je dovedeno do teploty kolem 35°C, takže se Vám při pobytu v pivu roztáhnou póry na pokožce a vyplaví se škodliviny, které jste načerpali pobytem v městské aglomeraci. Pivní lázně pomáhají i v boji s akné a různými kožními problémy. Vlasy se zjemní a zkrásní. Na jejich pevnost budete pyšní. Pivní lázně také zlepšují funkce metabolismu a podporují střevní mikroflóru. Celkové účinky pivní lázně na tělo je relaxační a uklidňující. Což je v této době více než prospěšné. Každý se žene bez přestávky za výdělkem, nedbaje ani vlastního zdraví. Pospěšte si odpočinout do pivní lázně, než budete muset vyhledat lékaře.

Romantika piva

Pivní lázně Plzeň můžete také nabídnout svému životnímu partnerovi nebo partnerce. Společný zážitek tohoto druhu Vás spojí ještě více, nežli jste teď. Pojivo společného zážitku Vám dá další dimenze vztahu. Nečekejte na nic a vrhněte se do všeho. Krásu vlastní lásky si můžete užit právě v pivní lázni. Po absolvování můžete ruku v ruce odejít do tamní restaurace a příjemně se nasytit. A protože zábavy není nikdy dost, vrhněte se ještě na bowlingovou dráhu. Pivovar Purkmistr nabízí spoustu možností jak se odreagovat. A pokud už se Vám nebude chtít domů, nevadí, ubytujete se v hotelu pivovaru Purkmistr.

Varování

Pivní lázně Plzeň nedoporučují absolvování pivních radovánek lidem, kteří jsou slabí na srdce či prodělali v nedávné době operaci životně důležitých orgánů. Pivní lázně se nedoporučují ani ženám v pozdním stádiu těhotenství. Jinak jsou všichni vítání s otevřenou náručí.