Škola smyku Příbram

Darujte něco praktického a přitom zábavného, dárek na který se jen tak nezapomene, něco, čím každému vyrazíte dech. Ptáte se co to je? Zážitky! Darujte zážitky, podívejte se například do nabídky zážitkové firmy Esennce. Najdete zde řadu zajímavých tipů a jeden je lepší jek druhý. Dnes vás seznámíme se zážitkem "škola smyku".

skola-smyku-7807766

U moderních vozů je již při výrobě dbáno na maximální ochranu posádky a drtivá většina vozů sjíždějících z výrobních linek je vybavena množstvím elektronických pomocníků, které mají snížit možná rizika nehody. Nesmíme však zapomínat na to, že především dovednosti řidiče hrají stále tu nejdůležitější roli.

A právě na výuku chování řidičů v nepředvídatelných situacích, ve kterých se může každý účastník silničního provozu velmi snadno ocitnout, je zaměřen jedinečný zážitek Škola smyku Příbram.

Součástí tohoto zážitku je teoretická a především praktická zkouška ovládání vozu za ztížených klimatických podmínek a jiných krizových situací, které na vás číhají na silnicích. To vše probíhá za dohledu profesionálně vyškoleného instruktora, s jehož pomocí dosáhnete během jednoho jediného dne obrovských pokroků.

Jmenovitě vás v praktické části zážitku Škola smyku Příbram čeká například trénink zvládnutí smyku na speciálním kluzném povrchu, výuka správné techniky razantního brzdění, nácvik výhybného manévru, trénink manévrovacích schopností a mnoho, mnoho dalšího.

Jedinečný zážitek Škola smyku má za cíl jediné – přispět ke zvýšení bezpečnosti na silnicích a v ideálním případě také snížit počet obětí dopravních nehod, které plynou z nevyježděnosti řidičů.