Zážitkové dárky

Zase hodinky? Spodní prádlo už má. Oblečení? Beztak se zase netrefím do velikosti. Dumáte taky takto před důležitými událostmi, které si zaslouží speciální pozornost? Chcete věnovat dárek, na který obdarovaná osoba nikdy nezapomene, který bude originální a jedinečný? Pak vyzkoušejte zážitkové dárky.

30_cokoladova-masaz-17

Zážitkové dárky pro muže

Ať si říká kdo chce, co chce, každý rád dárky nejen dává, ale také dostává. Jenže někdy už je hodně těžké vymyslet, co za dárek vlastně obstarat. Avšak všechny dárky mají jedno společné – vyvolají radost, úsměv, pocit štěstí. To je na dárcích to nejkouzelnější. Co je ale trošku „okořenit“, vylepšit je a dodat jim naprostou originalitu?! Vykouzlí úsměv, pobaví a navíc budou takové, na které se nikdy nebude dát zapomenout. Přesně takové jsou zážitkové dárky, které nezklamou v žádné situaci. Zatímco snad žádná žena neodolá příjemné masáži či pobytu v lázních, muži se rádi pouští do pořádných adrenalinových kousků a rádi si splňují své dětské sny. Jízda na tankodromu, na čtyřkolkách, škola smyku, to je teprve něco. Mužům skvěle chutnají taky pivní lázně. Jen se pánové přiznejte, kdo z vás by jim dokázal odolat?

Adrenalinové zážitkové dárky

Když se řekne zážitkový dárek pro muže, většině se ihned vybaví pořádné napětí, akce, silná dávka adrenalinu. Nic není nepřekonatelné, hranice neexistují, stačí jen překonat strach a pustit se do akce. Skok padákem, zorbing i další „šílenosti“, to jsou adrenalinové zážitkové dárky, kterým jen tak nějaký muž, často ale ani žena, neodolá. Pokud jim neodoláte ani vy, podívejte se, co všechno nabízí úspěšný e-shop firmy Esennce, který dokáže splnit i ta nejtajnější adrenalinová přání. Můžete je věnovat k různým příležitostem, oslavám, ale také jen proto, že někoho chcete potěšit a připravit mu doživotní adrenalinový zážitek.