Kurz bezpečné jízdy Most

Kurz bezpečné jízdy pomáhá řidičům vyostřit reakce a připravuje je na krizové situace, které by mohly nastat i v běžném provozu. Je vhodný pro začínající, ale i zkušené řidiče, kteří si chtějí vyzkoušet netradiční jízdu pod dohledem profesionálního instruktora.

Teorie i praxe

Kurz bezpečné jízdy Most řidičům ve své první části připomene základní techniky jízdy a teorii  správných reakcí během krizových situací. Osvěží znalosti o působení odstředivých sil na vůz a o reakčních drahách. Instruktor v této části kurzu řidiče také seznámí s různými druhy smyků i se způsoby, jak se s nimi vypořádat. Také připomene, jak vozidla reagují v dalších nezvyklých situacích.

Po dokončení teoretické části kurzu školy smyku si řidič nově získané znalosti vyzkouší v praxi. A to rovnou na nejmodernějším cvičišti v České Republice, které je vybaveno příčnými vodními bariérami nebo aquaplaningovou dráhou, na které si můžete vyzkoušet reakci automobilu jedoucího vysokou rychlostí po mokré vozovce.

Kurz bezpečné jízdy Most řidičům nabízí čtyři samostatné kluzné plochy, takže si řidič vyzkouší nejen smyky na rovince, ale také smyk na kopci, který končí zatáčkou, nebo dokonce jízdu po úhybné desce.

Součástí praktické části kurzu jsou také různé slalomy a výhybové manévry. Řidič je po celou dobu v kontaktu s instruktorem, který ho upozorní na jeho případné chyby a poradí, jak nebezpečné situace zvládnout lépe.

Kurz bezpečné jízdy jako originální dárek

Kurz bezpečné jízdy je vhodným dárkem nejen pro začínající řidiče, ale také pro každého, kdo si rád osvěží své znalosti a chtěl by si vyzkoušet reakce své i svého automobilu v kritických situacích. Během čtyř hodin na cvičišti řidič pod dohledem instruktora vyzkouší všemožné situace, které by na silnici mohly nastat a bude na ně lépe připraven.

Po dokončení kurzu získá účastník nejen množství cenných informací a zkušeností, ale také certifikát o absolvování školy smyku. Kurz je celodenní. Řidič se při něm může blíže seznámit s reakcemi svého auta, nebo si automobil pronajmout přímo na cvičišti.

Pokud přemýšlíte o nevšedním dárku pro všechny zkušené i začínající řidiče, škola smyku je výborná volba. Darujete zážitek, na který se nezapomíná a navíc přispějete k bezpečnosti na našich silnicích.