Daruj zážitek

Sníš o letu balonem? Lákalo by tě vyzkoušet tandemový seskok padákem? Toužíš po relaxaci v netradičních lázních? Vše se ti může snadno splnit, podobně jako někomu z tvých blízkých. Stačí jediné: daruj zážitek! Existuje spousta atraktivních příležitostí, jak je možné prožít něco velmi vzrušujícího, romantického nebo napínavého. A každý z nás, kdo nerad běhá po obchodech a shání hmotné dárky, může díky netradičnímu zážitku své přátele nebo členy rodiny mile a příjemně překvapit.

292_jizda-bvp-II

Originální dárky

Skvělou možností, kdy můžeme všechny lidi, na nichž nám záleží, nevšedním dárkem obdarovat, jsou Vánoce, narozeniny nebo jmeniny. Originální dárky jsou také ideální třeba k promoci, svátku všech zamilovaných, svatbě apod. Stačí znát tajný sen člověka, kterého chceme neotřelým dárkem překvapit. Například ženám uděláme zcela určitě velkou radost relaxačním nebo romantickým pobytem, příjemnou masáží, případně gurmánským zážitkem. Originální dárky v podobě netradičních zážitků se samozřejmě hodí pro každého, bez ohledu na pohlaví či věk. Třeba i našim prarodičům uděláme neotřelým dárkem mnohdy větší radost než bačkorami, knížkou nebo bonboniérou.

Netradiční dárky

Pro každého zájemce existuje bohatá nabídka originálních (či vtipných) zážitků, které lze darovat jak blízkým osobám, tak i kolegům nebo obchodním partnerům. Netradiční dárky je možné vybírat z vícero okruhů. Jedná se například o kategorie zahrnující adrenalin, vzduch, auto moto, relaxaci a masáže… A když si z nabízených možností nevyberete? Nevadí – originální dárek lze vybrat také v oblasti sportu, hobby, gurmánství či zážitkových pobytů.

Daruj zážitek od firmy Esennce

Sháníte-li dárek v podobě zážitku, neváhejte kontaktovat profesionální tým zážitkové agentury Esennce. Kvalitní služby jsou určeny všem zákazníkům, kteří se nebojí dopřát svým blízkým pořádné dobrodružství, nebo naopak příjemný odpočinek. Bez nadsázky je možné říci, že agentura Esennce nabízí a prodává chvíle, na které budete vy, nebo vaši blízcí, moc rádi a dlouho vzpomínat.