Netradiční dárky

Blíží se Vánoce, což je úžasná příležitost potěšit naše nejbližší nebo kamarády originálním dárkem, v podobě nevšedního zážitku. Také loučení se starým rokem a vítání nového může být spojeno s netradiční akcí, kterou dopřejeme třeba sami sobě nebo svému partnerovi. Adrenalinový, romantický či sportovní zážitek je ideálním překvapením také u příležitosti narozenin, svatby, promoce apod. Nechceme-li tedy už kupovat hmotné dárky, můžeme své nejbližší potěšit levně, a přitom velmi originálně. Netradiční dárky v podobě zážitků jsou vždy příjemným překvapením.

Originální dárky

Daruj zážitek

Proč darujeme originální zážitek? Může to být například z úcty, lásky, jen tak pro radost nebo jako projev poděkování. Zážitkový poukaz na adrenalinový, relaxační či gurmánský zážitek se ideálně hodí nejen pro členy rodiny, ale darovat lze i kolegům, spolupracovníkům nebo obchodním partnerům. Řekne-li se – daruj zážitek, ihned nás zpravidla napadne, ale jaký? Výběr je opravdu velice pestrý: ať už se jedná o let balonem, tandemový seskok padákem, řízení silného auta, školu smyku, pasení ovcí apod.

Originální dárky

Dlouhý výčet, který zahrnuje neotřelé a vskutku originální dárky, je však ještě mnohem rozsáhlejší. Zážitkový poukaz se může vztahovat i na thajskou masáž, degustaci kvalitního vína nebo pobyt v pivních lázních. A pokud si s volbou nevíme rady, lze darovat univerzální certifikát, díky němuž si obdarovaný sám vybere zážitek podle svých představ. Originální dárek je vhodné vybírat také podle pohlaví obdarovaného. Zatímco ženu lze příjemně potěšit dárkem v podobě romantického nebo relaxačního zážitku, pánové dávají spíše přednost adrenalinu, silným autům nebo sportu.

Dárek pro učitele

Daruj zážitek od firmy Esennce

Tým agentury Esennce se snaží vždy vycházet vstříc individuálním přáním a požadavkům všech svých zákazníků. K přednostem firmy Esennce patří vysoká profesionalita, zkušenosti, stoprocentní spolehlivost a garance kvality. Za svou činnost sbírá tým agentury rok co rok významná ocenění. Popularitě se těší i kvalitní e-shop, v němž je možné snadno vybrat zážitkové dárky pro všechny blízké, které máme rádi a na kterých nám záleží.