Originální dárky

Vánoce nebo svatý Valentýn, ale také narozeniny, jmeniny, odchod do penze, svatba či promoce – to všechno jsou skvělé příležitosti, jak udělat radost lidem, na nichž nám velmi záleží. Nechceme-li darovat hmotný dárek, jako třeba tradiční bonboniéru, knížku nebo kosmetiku, mohou naši blízcí obdržet originální dárek v podobě nevšedního zážitku. Nevíte, jak to zařídit? Zkrátka, darujte poukaz na zážitek. Dárkový poukaz se může týkat adrenalinového, romantického, gurmánského nebo sportovního zážitku. Originální dárky jsou úžasnou příležitostí jak udělat radost nejen členům rodiny, ale také přátelům, kolegům či obchodním partnerům.


Daruj zážitek

Zážitkovým poukazem v podobě relaxačního pobytu v lázních, thajské masáže nebo romantické večeře je možné obdarovat každou ženu, bez rozdílu věku. A naopak – nevšedním zážitkem, místo klasického hmotného dárku, může moderní žena velmi potěšit partnera, tatínka nebo kamaráda. Věcným dárkem se nemusí zavděčit, ale zážitky jako dárek nikdy nezklamou! Rada – daruj zážitek – tedy platí jak pro muže, tak i pro něžné pohlaví. Originální a netradiční zážitky snadno dokážou každého z nás nabít novou energií. Ať už se jedná například o vyhlídkový let, školu smyku, projížďku luxusním autem, let balonem či větroněm apod.

Netradiční dárky

Ženy mohou svého partnera pobavit také vtipným dárkem, jakým je třeba zážitek v podobě pasení ovcí, případně práce popeláře. Milým překvapením, nejen pro muže, jsou také relaxační pobyty v pivních lázních, posezení ve vinném sklípku nebo thajská masáž. Netradiční dárky jsou přesně ty, při kterých se dobře pobavíme a současně si odneseme milé vzpomínky.

Daruj zážitek od firmy Esennce

Kvalitní zážitkové dárky všem zájemcům pomůže zajistit profesionální tým agentury Esennce. Firma vychází vstříc individuálním přáním a požadavkům svých zákazníků a za svou velmi kvalitní činnost bývá každoročně oceňována významnými cenami. Neváhejte navštívit webové stránky Esennce.cz, kde se o jedinečných a originálních dárcích dozvíte mnohem víc.